O nás:

Pro tento rok máme pro Vás  nově loď , Barracuda 545 – OPEN , námořníci znají , není třeba ani více popisovat co znamená , že nejkrásnější pohled na moře je z moře , ale z vlastní zkušenosti  tvrdím , že nejkrásnější pohled na svět je z lodi , nemusíme na  moře ale stačí plout po Vltavě a zjistíte , že je to úpně jiná Praha , jiná dimenze pohledu.

Naše obytné vozy pro  šest osob,Vám zajistí  nevšední zážitky z cestování , které Vám žádná cestovní kancelář nezajistí. Bude jen na Vás , kam pojedete, kde zastavíte a co uvidíte- vyražte za dobrodružstvím , budete totiž svobodní .

Obytné vozy jsou komfortně vybaveny pro pohodlnou dovolenou jak na horách , tak u moře, jak pro letní ,tak zimní dovolenou , naše obytné vozy jsou zatepleny a tedy poskytují plný komfort i pro zimní dovolenou .

K našim obytným vozům si můžete od nás jako příslušenství zapůjčit silníční motorový skútr , člun Prowake pro 6 osob s benzínovým motorem , či elektromotorem , včetně přívěsného vozíku , aby jste mohli vše pohodlně a bezpečně odvézt.

Jsme malá  půjčovna, nesnažíme se nikomu konkurovat , máme to stejně jako Vy rádi . Stavíme na vzájemné slušnosti a důvěře , kdy do naší karavan rodiny rádi uvítáme i Vás. Budeme rádi ,vznikne- li mezi námi vztah založený na slušnosti a důvěře, oceníme vaše jednání třeba tím ,že budete dostávat slevy na nájemném , příslušenství za sníženou cenu nebo zdarma u osvědčených členů karavan rodiny nemusí být požadována kauce.

Za dva roky působení půjčovny , jsou mezi Vámi lidé kterým půjčíme obytný vůz bez kauce a když se dostanou do problémů i na splátky – ukázali  , že hrajou fér za každé situace , jsme za Vás rádi, budeme rádi když se k nám vrátíte .

Stejně tak  se ale našla menšina z Vás kterým nepůjčíme ani příručku k obytnému vozu , opravdu si zakládáme na tom , že hrajem fér .